- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1888 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1888 Culés
0
Może Legia jednak wyjdzie bardziej normalnym składem na mecz niż eksperymentami.
0
@FcPortoFan1999 kiedy eksperymentowac jak nie dzis?
0
@Lanosss Z powodów prestiżowych.Jednak niezbyt przyjemnie rozpocząć sezon od porażki na jednego z głównych rywali.
0
@FcPortoFan1999 mi sie cos wydaje, ze ten sezon dla Legii to dalej bedzie eksperymentalny. Iordanescu niepocieszony
0
@FcPortoFan1999 Obawiam się, że z obecną kadrą to w każdej konfiguracji szykuje się porażka z Lechem
0
@Lanosss Uważam że nie będzie takiego czegoś jak z Feio. @JanZagloba Może jednak Legia już z rytmem meczowym ma szansę na Lecha bez tego rytmu?
0
@FcPortoFan1999 Rozegrali tylko jeden, słaby zresztą mecz. Bez przesady.
Kadra prawie taka sama, jak w poprzednim sezonie. Wręcz osłabiona (Luqinhas), trudno doszukać się optymizmu. Ale to piłka nożna, nie zawsze tu jest racjonalnie
0
@JanZagloba Czyli Superpuchar dla Lecha?
0
@FcPortoFan1999 Ja nie widzę tu innej możliwości. Ale pożyjemy, zobaczymy. Gdyby piłka nożna była tak przewidywalna, to bym telewizora nawet nie włączył.
Przede wszystkim liczę na fajne widowisko.
0
@JanZagloba Ja liczę że ten superpuchar będzie miał większą wartość niż te pajacowanie Kuleszy z SP 2024 i przenosinami na Narodowy które zepsuły kompletnie ten mecz.
0
@FcPortoFan1999 To w ogóle był cyrk. Nieprawdopodobne. Jak już do meczu doszło, to i tak mało kogo on interesował.
A co do Legii, to ona bardziej lubi Superpuchar przegrać, niż wygrać. To, że w Poznaniu jest i będzie napinka jest oczywiste
0
@JanZagloba Legia akurat poza przypadkiem 2023 roku to z reguły przegrywa ten superpuchar.Lech bardziej lubi ten puchar.
0
@FcPortoFan1999 śmieszą te słowa że legia zagra rezerwami :D zagrają najsilniejszym możliwym składem. Pozatym Lech gra bez Alego, walemarka czy Murawskiego to są podstawowi zawodnicy