La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 604 Culés

2

Jak Deco to nieudacznik to pomyślcie jak w oczach kibiców Bayernu wypada Eberl. My się wzmocniliśmy najlepszym młodym bramkarzem w lidze będąc finansowo w d....., Bayernowi wypada Musiała i nikt nie chce do nich iść pomimo że oferowali takiemu Nico jeszcze większe pieniądze niż w Bilbao xD. Tah przyszedł do nich głównie dlatego że u nas nie udało się pozbyć Araujo/Christensena.


1

@Laminedependencia No ale to nie wynika z tego, że Eberl jest gorszy od Deco, tylko z tego, że Barcelona jest o wiele atrakcyjniejsza od Bayernu jako klub.

A z Garcii się bardzo cieszę, ale to był strzał do pustej, bo chłop miał klauzulę, grał w słabszej części Barcelony i przed nim była perspektywa zostania w kraju i giga awans finansowy, sportowy

0

@Luciano99 Przy Alemanym Deco jak amator wypada.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?