La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

0

Czy Legia przejdzie czy nie to juz wstyd narobiony do tej minuty... polska pilka to jest dno totalne...

0

@Lucyffffer1922 To nie jest wstyd jak przejdą bez straty bramki dalej.

0

@FcPortoFan1999 z kazachami? Ja Cie prosze. Takie zespoły powinny dostawać 3 do przerwy

0

@Lucyffffer1922 A kim przepraszam My Jesteśmy aby wbijać takim ekipom trójkę do przerwy?

0

@FcPortoFan1999 kim? A gdzie grały polskie kluby ostatnio w europie? Lech, Jaga, Legia. Szanujmy sie

0

@Lucyffffer1922 Cholera jasna...ale Kazachowie czy inni Azerzy na swoim terenie są groźni dla każdego.Zwłaszcza w tej porze roku gdy tam jest dość gorąco.

0

@FcPortoFan1999 oni byli grozni i tydziem temu na stadionie legi. Dla mnie to kompromitacja

0

@Lucyffffer1922 Dlatego ten dwumecz wcale prosty nie będzie jeśli w pierwszym meczu Lech nie wypracuje sobie wystarczającej przewagi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?