- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1287 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1287 Culés
1
Mecze wyjazdowe Banik Ostrawa - Legia Warszawa i Novi Pazar - Jagiellonia Białystok prawdopodobnie w Polsat Sport.
1
@mordini123 Jaga przejdzie dalej. Legia ma ciężkiego przeciwnika
1
@Lucyffffer1922 Zgadzam się. Raków też powinien przejść ale najtrudniejsze zadanie ma faktycznie Legia. Poniedziałkowe losowania dużo powiedzą o szansach w kolejnych rundach.
2
@mordini123 Banik Ostrava to trudny rywal ale też bez przesady. Nie rozumiem trochę tego strachu przed Czechami.
Wiadomo, że sparingi rządzą się swoimi prawami ale patrząc na wyniki to Legia wcale na słabszą drużynę nie wygląda.
1
@Stinger_ Ale że to najtrudniejsze wyzwanie z naszych pucharowiczów to też fakt. Jestem w dobrej myśli bo Legia potrafi grać w pucharach.
2
@mordini123 Czesi mają mocny zespół. Oczywiście jak Legia zagra na swoim wysokim poziomie to ma szansę przejść dalej. Zadanie jednak mają najtrudniejsze. Zobaczymy jak tam Lech wylosuje. Byle nie Kopenhaga Zvezda a reszta zdecydowanie w zasięgu.
2
@mordini123 Tak, zdecydowanie najtrudniejsze zadanie ale to wciąż "tylko" zespół z Czech i to nie z TOP 3 (ok, w poprzednim sezonie w TOP 3 ale to raczej krótki wyskok niż coś stałego).
Banik nigdy nie grał w żadnej fazie grupowej europejskich pucharów, oczywiście teraz mogą mieć drużynę mocniejszą niż wcześniej i kto wie, może to ten sezon w którym wreszcie zagrają na jesieni w Europie ale dalej uważam, że jest to drużyna do ogrania i nie rozumiem tego całego strachu jakby Legia miała mierzyć się z kimś z TOP lig w Europie.
Oczywiście nie mówię, że Legia na 100% awansuje dalej bo to sport ale moim zdaniem wcale to nie jest tak, że Banik jest jakimś zdecydowanym faworytem, raczej skłaniałbym się temu, że obie ekipy mają mniej więcej 50-50 z minimalną przewaga Legii z racji rewanżu u siebie.
1
@Lucyffffer1922 Najpierw skupmy się na Islandczykach. We wtorek muszą zrobić solidną zaliczkę. Absolutne minimum to 2:0 żeby nie było flashbacku z Stjarnanu. Może za bardzo się cykam ale boję się że mogą być ciężary z Islandczykami. Jak patrzę na absencje i aktualną dyspozycję. Może dzisiejszy mecz mnie trochę uspokoi i pokaże że z formą jednak jest lepiej niż w meczu z Legią. Wtorkowy mecz może być kluczowy.
1
@mordini123 tak dokladnie. Jednak jak nie przejdą to bedzie mega kompromitacja. Nowi na razie nie mają zgrania a pol składu kontuzje. Może byc różnie