La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 869 Culés

4

Marcus to jedno, ale mam nadzieję, że tutaj nad przyszłością też popracuje Deco żeby za rok przyszedł ten chłopak tym bardziej, że temat był niedawno dosyć mocno grzany.

1

@ViscaelBarca2007 Ponoć zaklepali go sobie na 2026 r., ale jestem dość spokojny o niego, skoro Bara jest jego agentem.

1

@blakkudium właśnie temat był, ale jakoś miesiąc temu ucichł choć pewnie masz rację i są po słowie. Myślałem, że pójdzie oficjalka i wypożyczenie do Dinama do 2026, ale pewnie po prostu inaczej się to zdecydowali rozegrać tym bardziej, że każdy milion w FFP na wagę złota dla nas dalej :D

1

@ViscaelBarca2007 No właśnie ucichło po tej informacji, że go zaklepali na 2026 r.. Wiadomo, że wszystko się może zdarzyć, ale ewentualne warunki jego transferu są w miarę git (była chyba mowa o 5 mln € podstawy + bonusy, których może wynieść ok. 20 mln €). Do Deco można mieć wiele pretensji, ale młodzików fajnie ogarnia (nie licząc Roque).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?