La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1006 Culés

0

Teraz Parker lub Kabayel i koniec tym bardziej, że chyba zapowiadał tylko jedną jeszcze walkę. Szkoda, że Itauma nie jest kilka lat starszy i bogatszy w doświadczenie bo też byłby ciekawy, ale do tego nie dojdzie już.

2

@ViscaelBarca2007 usyk na zakończenie kariery pewnie wezmie najbardziej dochodową i medialną walkę czyli cygana

0

@Lucyffffer1922 pewnie tak. Z resztą jak zaczął wymieniać Joshue i Fury’ego właśnie to już czuć co się świeci, ale ma prawo za taką karierę sobie wybrać zakończenie. Nikomu już nic udowadniać nie musi, a wiadomo, że Parker i Kabayel tak się nie sprzeda nawet jeśli sportowo mają teraz więcej sensu.

0

@Lucyffffer1922 Też tak uważam, lać do 3 tego króla taboru.

1

@ViscaelBarca2007 sportowo tak. Zdecydowanie ale po co tak ryzykować swój pomnik? Zawijać kasę z cygana i emerytura w chwale i w gronie wybitnych. Nie wiem nawet czy na jego miejscu bym brał następną walkę. Ma prawo zdecydować. Szacunek ogromny dla niego że pozamiatał wagę ciężką a tak śmieszkowali że małemu sie w głowie popie... że przechodzi wyżej. Brawo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?