La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

4

Nie żyje dwóch kibiców Legii Warszawa. Ojciec i syn zginęli, kiedy wracali do domu z meczu. Do tragedii doszło 10 lipca po spotkaniu z Aktobe. Kierowca Opla wjechał na przeciwległy pas prosto w motocykl, zabijając 45-letniego Norberta i 13-letniego Wojtka.

Sprawca i pasażer nie udzielili pomocy, tylko uciekli z miejsca zdarzenia. W aucie znaleziono narkotyki, jeden z zatrzymanych miał zakaz prowadzenia pojazdów, a drugi był pod wpływem alkoholu.

Klub wydał w tej sprawie komunikat i poinformował o zbiórce. Kobieta, która straciła męża i syna, została sama z dwójką dzieci.


3

@Lucyffffer1922 Na Wisłostradzie zginęli, widziałem artykuł jakiś czas temu i zdjęcia... Coś okropnego... Nie da się tego opisać, nie wiem co bym zrobił jakbym dorwał sprawców...

1

@Lucyffffer1922 Dożywocie być powinno... ale wątpię

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?