La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

2

Z Ziółkowskiego może być stoper na duże granie. Szybki, skoczny, wysoki, wyprowadzić umie, długą zagrać też. Rok jeszcze w Legii i niech wybierze dobrze kolejny kierunek.

0

@Uukasz_93 I Legia ma takiego stopera i Lech teraz też. Obaj mogą stanowić przyszłość kadry.

0

@PatrykBarca A mimo to Bright Ede może odejść za 11 mln euro z Ekstraklasy.

0

@Stinger_ Mimo co?
Tego Ede za 11 to bym osobiście spakował i zawiózł do nowego klubu limuzyną.

0

@PatrykBarca No to, że są piłkarze już jakoś sprawdzenia, widać jakie umiejętności mają, a mimo to nikt nawet nie pomyśli żeby dać za nich podobną kasę, a Ede, który zagrał 6 meczów w Ekstraklasie zaczynają od 11 mln.

Chodzi mi o to, że kilka dni temu pytałem jako to fenomen, że w zasadzie piłkarz zagadka, a taką kasę są skłonni za niego zapłacić.

0

@Stinger_ Dlatego że się nazywa Ede a nie Kowalski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?