- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
0
Sądzę że wiem dlaczego reprezentacja Polski, pomimo piłkarzy w niezłych klubach, gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.Polscy pilkarze a pewnie bardziej ich menadżerowie, nie potrafią prowadzić swoich/ich karier.Teraz Albo nie mieli nigdy potencjału na granie w takim klubie albo mieli potencjał ale wiadomo jak jest z Polskimi piłkarzami, duży kontrakt,sodowa i takie przekonanie że już jest wielka gwiazda i nie ma już tej determinacji do rozwoju i przestaje grać w klubie i to jest moim zdaniem największy problem Polskiej reprezentacji.Co z tego że trener postawi na zawodnikow X bo grają w klubach są w dobrej formie, jak za pol roku, nie grają już od 3 miesięcy w ogóle w piłkę i to się kręci wokół praktycznie całej kadry.Co może zrobić trener w tej sytuacji? Może to zabrzmieć niepoważnie ale powinien zacząc opierać grę na Piłkarzach z Polskiej ligi,którzy grają a z zagranicznych klubów, to powołania dostają tylko piłkarzy, którzy mają ciągłość gry przynajmniej pół roku.
1
@Trojanek23 Oczywiście, że brzmi to niepoważnie, bo Ekstraklasa ostatnio idzie do góry nie dzięki rodzimym piłkarzom, ale tym sprowadzanym z zagranicy. Jakbyś postawił na polskich ekstraklasowiczów, to dopiero byś zobaczył, jaki badziew można grać. Choć wtedy przynajmniej graliby na poziomie oczekiwań – nie byłoby żadnych.
1
@misterio
@Trojanek23
Może nie wina jest samych piłkarzy prezesów trenerów managerów co wina jest w kibicach
Bo mamy wymagania walki równy z równym z top 10 rankingu a jesteśmy poziomem. Bliżej top 50
Trzeba znać swoje miejsce w szeregu.
Z gówna bata nie skręcisz
0
@misterio weszlo: " tylko 5 polskich piłkarzy z top 5 lig europejskich rozegrało więcej niż 50% możliwych do rozegrania minut"
Lewy 78%
Bednarek 74
Crash 61
Dawidowicz 54
I walukiewiecz 54.Dramatyczna statystyka ale idealnie potwierdzająca moja teorię