La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 783 Culés

konto usunięte

0

Pogoń Szczecin 3-1 Motor Lublin będzie ciężko Motorowi to odrobić @FcPortoFan1999

0

@Hshdhrhdh Jeśli się nie mylę to wchodzi mi aktualnie wynik.

0

@Hshdhrhdh brawo portowcy. Nie żebym z nimi sympatyzował ale zamykają 3 kupony :D

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 mi już na pewno nie siądzie wynik XD

0

@Hshdhrhdh Mi zaś może siądzie choć patrząc na przebieg meczu to nie widać aby to był wynik końcowy.

konto usunięte

0

@Lucyffffer1922 ja tam im kibicuje szkoda tylko że już mój wynik już nie będzie się zgadzać

0

@FcPortoFan1999 najważniejsze żeby wynik Lecha Ci nie siadł bo będziesz przeklęty :D

0

@Lucyffffer1922 Lechia pod presją od samego startu sezonu i szuka punktów więc Lech niech się strzeże!

0

@Hshdhrhdh typowanie polskiej ligi ma tylko sens 1X2 bo wynik to trafiać to jak w totolotka. Tu moze sie absolutnie wydarzyć wszystko. Milionerem by byl kto obstawiłby wynik Lecha np w 1 kolejce

0

@FcPortoFan1999 strzeżonego Pan Bóg strzeże. Zniszczyć, zdeptać, stłamsić. Dziś ma ten nowy z Hondurasu zadebiutować. Nie znam kompletnie gościa a kreują go na największą gwiazdę. Jestem ciekaw

0

@Lucyffffer1922 Oby Fiabema i Gurgul przede wszystkim zagrali...;)

0

@Hshdhrhdh
BTTS jak w masełko ;)

0

@FcPortoFan1999 Gurgula to ja lubie i szanuje. Młody jest czasem zrobi babola ale obok Fiabemu ktory nie mial nawet 1 dobrego zagrania bym go nie ustawiał. Teraz jeszcze wiecej liczę na Lecha bo zamykają mi 4 kupony. Co źle zwiastuje bo zazwyczaj jak tak jest to oczywiście przegrywają

0

@Lucyffffer1922 Nie wiem co Fredriksen w tym Fiabemie widzi przez tak długi okres.

0

@FcPortoFan1999 ja nie wiem jak oni mogli kupić takiego nieudacznika. Przecież to sie w głowie nie mieści. Nawet Ba Loua mial parę udanych akcji a ten typ ani jednego słownie zero...

0

@Lucyffffer1922 Ja czekam aż mi zamknie twarz ale tych meczów już jest tyle że zaczynam wątpić czy kiedykolwiek się doczekam.

0

@FcPortoFan1999 uwierz to sie nie wydarzy. On jest slaby jak sik pająka

0

@Lucyffffer1922 Łudzę się że ten mecz się wydarzy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?