La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

1

widzew prowadzi nie dobrze
Ale najważniejsze że polonia przegrywa 1-2 wolałbym żeby w tym meczu przegrały obie drużyny, ale wole porażke poloni Warszawa

konto usunięte

1

@KRISU77 tak myślałem że Jagielonia będzie miała ciężko ostatnio nie są w formie I muszą się zgrać

0

@KRISU77 Nie tęsknisz za derbami Warszawy?

0

Niestety, ale nie tęsknie
poloni zawsze życzę jak najgorzej :]

0

@KRISU77 Nawet jakby kiedyś grali o awans do LM/LF?

0

@FcPortoFan1999 dla ciebie bezstronnego widza byłby to super mecz, ale wolałbym żeby grali sobie w 4 lidze niż o awans do LM/LF
Spytaj kibiców Barcy czy by nie chcieli żeby real madryt czy espanyol grał w 4 lidze hiszpańskiej :]

1

@KRISU77 Myślę że kibice Barcy czy odwrotnie Realu nie byliby zadowoleni gdyby liga była ich monopolem bez jakiejkolwiek rywalizacji.Byłoby jak z ręczną piłką.

0

@FcPortoFan1999 z tym realem może i masz racje, ale jeśli chodzi o espanyol to każdy kibic Barcy wolałby żeby grali w 4 lidze hiszpańskiej :]

0

@KRISU77 Z Espanyolami to co innego.

0

@FcPortoFan1999 to polonie można porównać z espanyolem
Derby Barcelony kibic Barcy nie chce
Derby Warszawy kibic Legii nie chce
:D

0

@KRISU77 Kibice Legii chcą monopolu w mieście.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?