La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

6

Max Verstappen uważa, że można było (biorąc pod uwagę obecne zasady bezpieczeństwa, wiemy jakie są full wety i tor SPA) wystartować z jazdą z godzinę wcześniej.

Trudno się dziwić, bo właściwie wyścig był wystartowany prawie na sucho, po kilku okrążeniach już była sucha nitka, a zmiany na slicki były koło 10 kółka.

Abstrahując od kibiców, to pytanie jest czy ścigamy się na mokrym czy nie, bo jeśli nie, to bez sensu ustawiać bolid na mokre warunki.

@Encore @barcelonaLM @Kessie @Chaoss @budel17 @kewin @Bykunn @michal26 @MichuZ44

1

@mekston Absolutnie się zgadzam. Oczywiście to by było najlepsze rozwiązanie dla niego bo na mokrym ściga się świetnie i byłaby nieprzewidywalność. Ale jeśli nie chcemy się w ogóle ścigać w deszczu to otwarcie to powiedzmy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?