La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

3

Scenariusz idealny na europejskie puchary na dzisiaj (pozostający w scenariuszu realnym)

Wygrana Legii i awans. Takie 2:0 byłoby spoko.
Wygrana Jagiellonii jakieś 1:0 i awans.
Remis Rakowa i awans.

Plus porażka Arisu Saloniki i remis Sparty Pragi. Oba kluby by odpadły z LKE

@Danny Gaucho @barcelonaLM @mekston

0

@michal26 Wczoraj dłużej przeglądałem te rankingi i dla nas najlepiej byłoby mieć 4 ekipy w LKE ewentualnie 3 i Lech w LE,natłuc jeszcze w tym roku punktów bo od przyszłego roku już pewnie będzie 2 ekipy w LM/LE i dzielenie na 5 drużyn więc o punkty bedzie trudniej wtedy już sie skupic na kasie i rozwijaniu ekip :P

1

@adi7adi8 no pamiętaj, że w LM i LE masz 8 meczów a nie 6. Owszem. Wyższy poziom, ale też nie przesadzajmy. Ja bardzo bym chciał Legię i Lech w LE i Raków z Jaga w LKE na jesieni. To jest idealny dla nas scenariusz.

1

@adi7adi8 poza tym...nasze drużyny właśnie nie powinny kalkulować.
Skoro taka Legia jest w stanie wygrać na Stanford Bridge, to znaczy, że jesteśmy wygrać z każdym w LKE i LE.
Po prostu. Więc nasi niech grają o wygraną w każdym meczu. Należy zmienić mental.
Pamiętajmy, że punkty w LM są inaczej liczone niż w LKE. A już pomijam, że punkty punktami, ale ile hajsu zgarnie za awans do fazy ligowej LM? Tyle nawet zwycięzca LKE nie dostanie chyba

0

@michal26 Może i masz racje po prostu czysto teoretycznie sprawdzałem, oby tylko dobrze te pieniądze wykorzystywać i utrzymywać miejsce 11-15 żeby mieć te 5 ekip w tym mistrz i wicemistrz mieli w zasadzie pewny udział w Europie :P

1

@adi7adi8 znaczy się 11 miejsce to mamy prawie pewny. My mój drogi to się z Czechami aktualnie bijemy. Musimy mieć + 3-4 pkt więcej za ten sezon od nich. Cholernie ciężkie, ale możliwe, bo zaraz stracą jeden zespół z LKE (Sparta Praga).

1

@adi7adi8 cofam temat Sparty Pragi xD

0

@michal26 Ja wiem ślędzę to ale ja myślę nie o najbliższych dwóch sezonach tylko trochę więcej żeby nie było że to będzie 3-4 lata i wracamy na stare śmieci.

1

@adi7adi8 no, ale właśnie kluczowe są teraz 2 sezony. Ten i następny. Takie jest moje zdanie. To + to co zrobimy z tym hajsem...
Nie może być tak, że taki Lech zarobi np. 20 milionów euro lub więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?