- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1568 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1568 Culés
1
@Xxxbarca4ever dalej będę uparcie twierdził - Sasak jest świetnym atakującym. Nie jest jednowymiarowy.
Potrafi na siłę, po skosie, po prostej, kiwka, obić blok. Dodatkowo blok i serwis.
Jeden z najlepszych naszych atakujących ostatnich lat. Od Kurka nie mieliśmy drugiego takiego, bo sorry, ale Kaczmarek, czy inni mu podobni, to liga niżej.
1
@michal26
Na ten moment Kewin Sasak to główny kandydat do gry na mistrzostwach świata. Przede wszystkim nie pęka na robocie w trudnych momentach.
0
@michal26wroc do tego po całym sezonie kadrowym i mś póki co gra 4-5 mecz na bardzo dobrym poziomie.... Muzaj boladz też mieli być "na lata"
0
@michal26 a co do Kaczmarka którego tak krytykujesz ..... 2 lata temu w finałach ln grał tak samo kapitalnie jak ..... Sasak dziś .... Także spokojnie z tymi osądami
0
@Xxxbarca4ever nie no. Nie żartujmy. Ja chłopa cały sezon obserwuje. On Lublinowi wygrał ligę.
Nie Leon, a właśnie Sasak.
Znaczy Wilfredo też, ale Kewin w trudnych momentach nie pękał, co zresztą słusznie zauważył @NeroTFP1
Zdziwię się, jak nagle się zatnie na stałe.
Chłop ma genialny zasięg, odporność psychiczną. Do tego jest w formie
0
@Xxxbarca4ever to Twoja opinia. W mojej opinii nie aż tak dobrze. Nie na takim procencie.
0
@michal26 66% w ataku 25 pkt w finale z Włochami .... Nie wiem co więcej można chcieć od atakującego ....genialny wynik
0
@Xxxbarca4ever z jakimi Włochami?
0
@michal26 USA oczywiście
0
@Xxxbarca4ever no. To były 4 sety. Sasak nie wiem ile teraz ma, ale pod 20 pkt na spokojnie. Serwis i blok też był dzisiaj. Mowa o 3 setach.