La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

0

Czy jest na sali jakiś wariacik rowerowy, który poleci jakiegoś Crossa do 4k?

1

@MesQueUnClub_87 wariacik jest ale kurna na nieco innych rowerach jeżdżę. Kross ma te Hexagony chyba, więc może coś z tego jak szukasz mtb oczywiście.

0

@MirusAmisz Nie, właśnie potrzebuję rower Crossowy, więc z marki Kross to już bardziej Evado lub Horizon i można je wyhaczyć już na całkiem spoko osprzęcie Cues lub Deore, ale jestem ciekaw innych alternatyw.

0

@MesQueUnClub_87 Trek Marlin jest np. Podobny osprzęt pewnie ale Kross na pewno taniej. Ciężko mi szczerze powiedzieć co jeszcze bo na crossowymi nie śmigam.

0

@MirusAmisz Marlin to też MTB :D Spoko, dzięki za chęci.

0

@MesQueUnClub_87 no też mtb ale jak szukasz crossowego to właśnie jest taki mtb. Duże koła, mały skok amortyzatora i taka geometria ramy. Chyba, że masz na myśli gravela coś jak szosa ale z szerszymi kołami.

0

@MirusAmisz MTB jest typowo w teren. Ma grube opony z głębokim bieżnikiem, a Cross jest kompromisem pomiędzy terenem, a asfaltem. Ma węższe opony, które na środku są gładkie, a po bokach mają bieżnik (typu Slick) i inną geometrię (bardziej miejską, niż pochyloną jak w przypadku górskiego roweru).

1

@MesQueUnClub_87 hmm no to powiem Ci szczerze nie wiem. Ten Marlin czy Prcaliber jest w sekcji cross country nie wiem jak z tym Hexagonem. Kumam o co Ci chodzi ale szczerze nigdy na tych rowerach nie śmigałem. U mnie zupełnie inna bajka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?