La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

2

Nie rozumiem ludzi którzy na ostatniej prostej walki o LM mają jeszcze jakieś nadzieje że tym razem się uda. Miałem tak tylko raz w życiu bo już po losowaniu Dublina przez Legię już można było być w euforii. To było tylko raz. Nieszczęsny APOEL to był dla Wisły jednak silniejszy przeciwnik nawet na papierze więc do Dublina bez porównania. Więc zostaje tylko jeden realny sezon w którym mieliśmy szansę i Legia ją wtedy wykorzystała. W co wierzyć dalej skoro nigdy przenigdy nie dostaliśmy podstaw? Świeża Waleczna i zdeterminowana Zvezda czy inne Brugge w sierpniu to nie to samo co zajechany listopadowy Betis/Fiorentina czy west ham żebyśmy się czuli silni bo się raz do roku na takim zrobi gdzieś punkty w LK czy LE

2

@jakub1906 Okej. To nie oglądamy, bo Kubuś coś tam coś tam.

0

@BorzyKrzys ależ oglądaj Krzysiu, tylko przestańcie z nas robić jakąś potęgę, bo mimo że zmierzamy w dobrą stronę to narazie nią nie jesteśmy ani nie będziemy w najbliższych paru latach. 2030 bez LM raczej na bank bo tu nigdzie takiej siły w Polsce nie ma i się nie wyklaruje. Lecha będę oglądał i kibicował zawsze i każdej polskiej druzynie ale trza być realistą i zejść na ziemię. Nawałki kadra ludziom też ładnie oczy zamydliła, bo nam siadło pokolenie które wyciągnęło maxa w tym półwieczu (tuż tuż od półfinału co byłoby już ponad stan i wielkim uśmiechem losu że się tak ten turniej udał). Polska piłka idzie w górę ale dajcie jej czas. Ludzie się pytali gdzie wieczysta bo kolejni myśleli że łatwiej się nie da. Świat idzie do przodu razem z nami, to nie takie proste żeby jakieśtam zalążki i punkty w rankingu nagle świadczyły o potędze większej od serbii czy innej danii albo Czech. Nic nie pokazaliśmy jeszcze w LM i długo nie pokażemy

1

@jakub1906 Obalasz chochoła, którego nie ma xD nikt nie robi z nas potęgi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?