La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

1

Tak patrzę w skrócie jak ten Lech bramki wczoraj tracił i nie, tak się nie da eliminacji przechodzić. Polski klub musi grać pragmatycznie, Crvena to nie jest jakaś potęga, ale piłkarsko są lepsi więc trzeba pomysłu. Czesiu Michniewicz eliminował Bodo, Slavię i minimalnie przegrywał dwumecz z Dinamo z Kacperkiem Skibickim na skrzydle i Hołownią w obronie. Szwagra z Rakowem eliminował ten nieszczęsny Karabach dla polskich klubów co sezon wcześniej zlał Lecha 5-0 w el. do LM, potem mistrza Cypru i minimalnie odpadł z Kopenhagą. Tutaj Lech chce grać swoje i się skończy wesołym 2-7 w dwumeczu i pewnie podobnie z Belgami w LE. Zmarnowana szansa. Eliminacje są po to, żeby je przechodzić. Grasz 6-8 meczów co tydzień i nie ma miejsca na wpadki.

0

@Uukasz_93 zupełnie sie nie zgodzę. Jak Lech grał ,,swoje" to potrafił zdominować Zvezde. Pech chciał że nie mieliśmy szczęścia bo mogła pierwsza połowa skończyć sie naszym prowadzeniem. Po przerwie graliśmy przyzwoicie. Jak równy z równym. Starcilismy bramkę po kuriozalnym golu. Pierwszy gol dla Zvezdy to błąd całej linii defensywnej. Nie ma prawa tak sobie przyjąć pilki w polu karnym i rozglądać sie za kolegami. Kryminał. Milic jest fatalny w blokowaniu strzałów na bramkę. Przechodząc do meritum to przegraliśmy moim zdaniem przez brak klasowych zmiennikow. Piłkarze włożyli cale serce w ten mecz ale nie było kim grać jak do boksu zjechał Ali. Duży błąd dla mnie to tez to że Thorhdarson nie gral cały mecz. Chłopak jest genialny. Po wejściu oumy to juz dramat. Ten czlowiek sie nie nadaje do podawania bidonów. Zagraliśmy całkiem solidny mecz. Zabrakło teoche szczęścia. Wolę żebyśmy grali takim stylem do przodu niz cofnęli sie głęboko jak w 2 połowie i dali sie punktowac. Ten mecz zdecydowanie przegrała gra obronna. Zvezda wcale nie byla taka groźna a wykorzystali wiecej niz mieli okazji. No i z całym szacunkiem ale Bodo, Karabach czy Dinamo to nie jest półka Zvezdy

0

@Lucyffffer1922 Slavia to już jest półka Crveny, Bodo (tamte jeszcze nie) też. Jak Dobrasz po 7-1 z Islandczykami mówił, że Lech dał przekaz całej Europie, bo reszta w tym Crvena wygrała tylko 1 bramką (na Gibraltarze) nie rozumie, że na tym polegają eliminacje. Crvena wczoraj wam właśnie pokazała przykład pragmatyzmu gdzie nie grając nic wielkiego wypunktowała was. Lech też przecież za Broma Bodo eliminował i tam też był defensywa i nie pozwolenie im na nic, tutaj tak na wesoło się nie da nikogo poważnego przejść.

0

@Uukasz_93 tak wlasnie o to chodzi że obrona Lecha to jest kiepski żart. Przegraliśmy ten mecz obroną. Jednak gra do przodu wychodziła perfekcyjnie. Trzeba znaleźć równowagę i tak próbowali grać. Z tym że jak sie cofnęli zeby odpocząć to dostali 2 gole. I to wcale nie byla jakas dominacja zvezdy. Uważam że tą drogą powinniśmy isc wlasnie. Nie chce oglądać Rakowa papszuna w Lechu.

Jestem dumny z Lecha. Zabrakło szczęścia no i oczywiscie zvezda piłkarsko to jest ,,troche" inna liga.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?