La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

7

Gruby oszust Laporta znowu musi wypychac piłkarzy żeby zarejestrować grajków, tym razem padło na naszego najlepszego obrońcę ostatniego sezonu który odchodzi za darmo do Arabów... kogo mamy na SO? Cubarsi - okej top, Christensem - dobry ale zdrowie kruche jak styropian, Araujo - przeciętny od 2 lat plus zdrowie również fatalne, jest jeszcze Eric ale ciężko go traktować poważnie na SO, a no i oczywiście jest Aston Martin XD
Współczuję Flickowi bo kibice oczekują dobrego wyniku w Lidze Mistrzów, a my nie mamy obrony i taka jest prawda, do tego brak zmiennika dla Balde który też nie jest okazem zdrowie ;p
A jak nie będzie wyniku w tym sezonie to kto będzie winny? No oczywiście trener, bo przeciez nie grubas ze swoimi przydupasami :) 10 sierpnia gramy gampera na camp nou prawda? Przecież Laporta ogłosił...
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?