- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1133 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1133 Culés
5
Powiem Wam jedno.
Dopóki jako społeczeństwo nie zmądrzejemy, dopóki nie będziemy rozliczać polityków, dopóki będziemy dawać przyzwolenie "swoim", to w tym kraju nic się nie zmieni.
A najważniejsze, dopóki nie zrozumiemy, że to my jesteśmy pracodawcą ministra, premiera, posła, a nie oni jakimś lepszym sortem, to będzie jak jest.
1
@Safrani "A najważniejsze, dopóki nie zrozumiemy, że to my jesteśmy pracodawcą ministra, premiera, posła, a nie oni jakimś lepszym sortem, to będzie jak jest. "
To samo jest z tym forum. Ludzie traktują moderatorów jako lepszy sort, nie potrafiąc zrozumieć, że to my jesteśmy ich pracodawcami wyświetlając reklamy i potem mamy takie fikoły, że chłop piszący innej osobie, że pewnie ma raka i to jest karma za jakiś wpis z przeszłości swobodnie wylewa tu jad do dzisiaj.
0
@Safrani A nie lepiej jest odpuścić i to olać?
1
@Ojciec5tkidzieci to działa wszędzie. Jako społeczeństwo sami tworzymy sobie bożków, których hołubimy i których się obawiamy.
0
@Czajka90 tak jest najłatwiej
1
@Ojciec5tkidzieci przecież moderaacja uważa się sama za lepszy sort podobnie jak politycy. Pamiętam kiedyś bo jakimś banie zostało mi to pięknie wytłumaczone, "jak się nie podoba to narazie, to JEST NASZ PRYWATNY FOLWARK" :)