La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

1

Lipa straszna. Teraz cała wiara w Christensenie. Sterować wysoką obroną to trzeba mieć jaja, szybko myśleć , być boiskowo inteligentnym i mieć charyzmę jak Inigo.
Jedyny który w przybliżeniu może to zrobić jest teraz Duńczyk.
Martin i Araujo to nie są zawodnicy umysłowo lotni niestety.
Pozytywny Eryczek niestety rzucony na wysoką wodę też od razu tego nie ogarnie.
Więc będą się mnożyły błędy w obronie.

Rozwiązanie jest moim zdaniem. To Flick musi trochę więcej sterować rytmem gry. Czyli nie ma grania wysoką obroną 90% meczu, tylko 15 minut wysoka, 15 minut normalna i różne tego kombinacje w zależności od klasy zawodnika. Inaczej będziemy tracić masę bramek z kontrataków.

0

@Cules69 Transfer kogoś na zastępstwo Martineza albo Kounde będzie musiał wrócić na stopera w niektórych fazach sezonu, bo w Erika nie wierzę na środku obrony, jest za wolny na tak wysoką linię defensywy. Mam przeczucie, że klub jednak będzie chciał kogoś sprowadzić jakimś cudem, Flick pewnie im tam suszy głowę konkretnie w tym temacie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?