La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

1

Ta morda Tebasa po wejściu na główną jest wybitnie nie fair conajmniej.

3

@Bernard777 Wygląda jak Goblin z twarzy.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 pasowała by mu rola zielonego goblina

0

@Hshdhrhdh Marvel mógłby się jego twarzą zainteresować.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 patrz same plusy tebas zarobił by pewnie fajna kasę Marvel ma goblina kibice by byli szczęśliwi że w końcu mówi nara

0

@Hshdhrhdh Goblin sabotażysta.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 widzisz idealnie by mu pasowała bo on sabotuje lalige

0

@Hshdhrhdh To w sam raz rola.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 marvel wie co robić

0

@Hshdhrhdh Jeszcze nie wiedzą bo go nie zaprosili.

1

@FcPortoFan1999
Bardziej jak TROLLL

0

@Romario87 Bardziej mi Goblina przypomina.

1

@FcPortoFan1999
Zło wcielone xD jemu to trzeba egzorcysty na tym zdjęciu z tym zakrzywionym nosem jakby demona miał w sobie przypomniała mi się scena z filmu z Anthony Hopkins " Rytuał "
XD

0

@Romario87 Na początku przypominał mi krasnoluda ale po namyśle bardziej goblin lub troll.Ewentualnie gremlin.

0

@FcPortoFan1999 .ahahahah xD xD ja nie wiem jak to możliwe że taki człowiek pracuje na takim miejscu gdzie zamiast rozwijać tylko szkodzi tym co robi całej LL

0

@Hshdhrhdh
Chyba nie jakby wiedzili już by dawno go zatrudnili xD xD

1

@Romario87 Powinien być aktorem.

1

@FcPortoFan1999
Zgadzam się w 100% idealnie by się nadawał na rolę jakiś demonów goblinów czy trolli xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?