La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

4

Może ja będę kiedyś prezydentem i ja będę uczestniczył w różnych ważnych rozmowach..

1

@Popitek12 Oby nie..
^^

1

@Popitek12 śmiechłem

2

@Popitek12 Zapisuj się do kogoś z PiS bądź KO i Krystian próbuj!

1

@tomek8756 rozumiesz że nie jesteś patriota skoro nie chcesz prezydenta który wzbudza szacunek na arenie międzynarodowej. wstyd

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 albo do konfederacji

konto usunięte

1

@Popitek12 będziesz gadał ze twoim ulubionym piłkarzem jest Cristiano Ronaldo ?

1

@Hshdhrhdh Z Konfederacji to On nie wygra wyborów.

1

@FcPortoFan1999 jak Prezydentem to lepiej do PiS

1

@mekston W sumie racja.Łatwiej pewnie byłoby mu wystartować jakby oczarował Prezesa jakimś patriotycznym usposobieniem.W KO po 1 wystartować trudniej a po 2 ciężej wygrać.

0

@FcPortoFan1999 tam mógłby właśnie przegrać prawybory na Trzaskowskiego który potem mógłby znowu z wynikiem 48/49%+ przegrać

0

@mekston Teraz to już najpewniej na Sikorskiego.

0

@FcPortoFan1999 myślisz że za 5 lat Sikorski będzie kandydatem KO?

0

@mekston Myślę że tak.Z uwagi na popularność+jego wiek jeszcze mu pozwala na walkę z takim Nawrockim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?