La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

4

Oficjalnie: Mateo Silvetti przechodzi z Newell's Old Boys do Interu Miami.



Jest to skrzydłowy, może grać na prawym jak i lewym skrzydle, więc ideolo siądzie za Allende.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

2

@Lionel_Messi10 "tu jest Barcelona, nie Inter Miami" @Popitek12

1

@Lionel_Messi10 @Lanosss a Allende odchodzi?

Cos przegapiłem?

0

@Lionel_Messi10 Oni to powinni zainwestować ostro w obronę. Kilka meczów oglądałem tego Miami i w obronie tragedie maja.

2

@mekston on jest do konca sezonu mls wypozyczony z tego co pamiętam, nie widzialem nic nowego na jego temat

1

@Lanosss @Lionel_Messi10 jakie informacje w kwestii wyjazdu Messiego na mecz z DC?

2

@mekston pewny nie jestem, ale raczej szykowany jest na leagues cup

2

@Lanosss dla mnie mialoby to wiecej sensu

Szczegolnie ze z Galaxy wrocil za wczesnie

Pytanie czy zdazy tez na 1/2 z Orlando

1

@mekston @Lanosss Nie odchodzi, tylko on jest za slaby na podstawowy skład.

A co do Leo to prawdopodbnie ma dostać minuty z DC a pozniej caly mecz w Leagues Cup ma zagrać;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?