La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1035 Culés

2

Ależ mnie wkurza to Finansowe Fair-Play La Ligi. Po co to w ogóle zostało założone? Czemu ma to niby służyć? Tylko utrudnia klubom budowanie składu i rywalizację z czołówką z innych lig, przez co La Liga coraz bardziej traci na znaczeniu w Europie. Jeszcze w sezonie 2019/20 Hiszpania była na pierwszym miejscu w klubowym rankingu UEFA, teraz jest na trzecim. Więc nie wiem co Tebas chce tym osiągnąć.

3

@Pawlak1992 Może Tebas po prostu jest fanem Premier League i woli Anglików oraz inne ligi żeby były lepsze od Hiszpanii.Zwłaszcza po latach 2014-2018.

Komentarz usunięty

5

@Pawlak1992 idea była dobra i na początku pomogło faktycznie ustabilizować sytuację klubów w Hiszpanii, które w wielu przypadkach były na granicy bankructwa lub nawet zbankrutowały jak Malaga czy Deportivo. Problem w tym, że sytuacje klubów się unormowały, a Tebas zamiast trochę luzować przepisy(bo jednak dalej bym jest w wyraźnie luźniejszej formie zostawił) ten je zaostrza jeszcze. No dobra, teraz chyba pierwszy raz poluzował dosłownie minimalnie. W tym momencie to już tylko jego upartość napędza to szaleństwo.

0

@Pawlak1992 nie znam się, ale to pewnie ma na celu zapewnienie zwykłym pracownikom w klubie stałą pracę, gdzie nie będzie im zagrażać zwolnienie.

0

@Kozinho. Ale Real też na tym ucierpiał. W meczu PSG z Realem na KMŚ było widać różnicę jakości, bo pierwszy klub jest wolny od tej szopki, a drugi ma ograniczenia. My też bylibyśmy w głębokiej dupie, gdybyśmy nie mieli trenera, który potrafił z gówna bicz ukręcić.

@ViscaelBarca2007 FC Barcelona jest zadłużona od czasów Gasparta, albo i dłużej i nadal nie zbankrutowała, nie potrzebuje pomocy Tebasa żeby przetrwać. Z resztą prezes La Ligi nie powinien się wpieprzać w finanse klubów, to są sprawy między klubami, a ich wierzycielami. Jak ktoś tak źle prowadził klub, że doprowadził go na skraj bankructwa, to niestety, jego problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?