- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
0
Jeszcze półtorej godziny do meczu weekendu w polskiej piłce. Niestety nawet pomimo kolejnego kompletu kibiców w Krakowie to mecze bez kibiców gości traca jakąś 1/3 urok.
Obecnie to prawdopodobnie Wisła miała by komplet co mecz nawet przy stadionie na 50k
0
@Mezocyklon87 Drużyny wynagrodzą tę pustkę.
1
@FcPortoFan1999 dzisiaj wisła wygra i over 3.5 bramek w meczu
0
@KRISU77 W meczach Wisły to dość rozsądny pomysł na bramki.
0
@FcPortoFan1999 ostatnio było rozsądnie że widzew wygra z pogonią a wiadomo jak było
0
@KRISU77 Tutaj trzeba myśleć nierozsądnie.
0
@FcPortoFan1999 obstawie sobie 1 meczyk i jak nie wejdzie, to wieczorkiem drugi kupon sie obstawi i jakoś sie wyjdzie 10zł do przodu :]
0
@KRISU77 Może tak triumf Lechii?
0
@FcPortoFan1999 z taką defensywą wątpie za duże ryzyko
To już wole sobie postawić na bramki
0
@KRISU77 Lechia może strzeli 2 ale w zamian straci 4 choć Arka i wygrywanie derbów z Lechią w Ekstraklasie to ryzyko..
2
@FcPortoFan1999 ja pomimo kibicowanie Wiśle i Barcelonie od jakiegoś czasu ich nie obstawiam bo więcej w życiu straciłem przez Wisłę i Barce niż zyskałem :) Wisienka na torcie była ostatnia kolejka w sezonie 23/24 gdy Wisła przegrała u siebie w ostatniej kolejce 0-3 z Nieciecza i uwaliła mi kilka kuponów :)
0
@Mezocyklon87 Polska piłka jest ryzykowna do obstawiania.
1
@FcPortoFan1999 takie też over 3.5 bramek jest chyba po kursie 2.60, bardzo dobry kurs
0
@KRISU77 Dlatego próbuj.
0
@FcPortoFan1999 i ładnie wszedł ten typ na wisłe
Zobaczymy czy ten over 3.5 wejdzie w meczu lechii :)
0
@KRISU77 Wisła w tym sezonie nie schodzi poniżej 3 goli na mecz.Wyborna statystyka.
0
@FcPortoFan1999 można napisać że "pieniądze leżą na ziemi"
W meczach piasta wystarczy dać under 1.5 bramki też ładnie wejdzie typ
1
@KRISU77 W meczach Piasta to można stawiać na brak goli Gliwiczan xd
0
@FcPortoFan1999 masz racje
Nie zwróciłem na to uwagi 4 mecze i 0 bramek piasta nieźle :D
0
@KRISU77 Za nowego trenera gole im zbędne.