La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 585 Culés

0

Nie sprzedawałbym Fermina, ale jakbym już musiał to dokładniej za minimum 70mln właśnie, niepodważalna jakość i jak piszą w artykule cena "dostosowana do realiów premier league". Brawo i o to kurła chodzi! :) najlepiej nie sprzedawać ale ja nie o tym...

Jaki to jest pieprzony znak towarowy tego klubu i fatum nad Barceloną, że jak przychodzi do najpoważniejszej sprzedaży od czasu Dembele i kwoty która załatwiłby 1:1 to nagle wychodzą kwiatki z problemami FFP Chelsea. Akurat wobec transferu Fermina? Po wydaniu jakiegoś miliarda od przyjęcia boehlyego? W momemncie w którym przychodzą do Barcelony? Bubel burdel i wpływanie na potencjalną kwotę. Nie macie hajsu to wypad, weźcie casado za 60 jak wam brakuje, a jak macie poważne problemy to proszę BARDZO macie torre za 40 i wyjazd. Jak fermin pójdzie za chociaż milion mniej to już będzie porażka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?