La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1755 Culés

1

Jak bardzo ten klub jest przesiąknięty Sir Alexem Fergusonem to jest niepojęte... MU w ostatnim sezonie panowania tego jakże utytułowanego trenera zdobył mistrzostwo Anglii... To był sezon 12/13 a tuż po odejściu Szkota ten sam klub, no może poza kilkoma odejściami w sezonie 13/14 zajął 7 lokatę... I od tamtej pory tułają się albo w strefie środkowej, lub spadkowej.... No za kadencji Mourinho byli drudzy ale wtedy Manchester City rozwalił ligę w sezonie 17/18 zdobywając wtedy 100 punktów a United było drugie z dorobkiem 81 punktów. Niesamowite jak nisko upadł ten klub po odejściu jednego człowieka

1

@Piotr,1985 Może dlatego w Atletico tak boją się odejścia Simeone :O

0

@kanver_ a wiesz że to nie jest wykluczone, tylko porównywanie Simone do Fergusoa to tak jakby porównać Audi A4 do Audi S8 ale format podobny... Tylko jak widzisz przetrzymywanie trenerów tak długo nie jest dobre dla klubów... Atletico po odejściu Simone też będzie się prawdopodobnie długo podnosiło z kolan bo ten klub też jest bardzo przesiąknięty tym trenerem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?