- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 550 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 550 Culés
6
Ja pierdzielę. Na szczęście głupota ma też dobre strony, bo wcześniej ta idiotka chwaliła się różnymi wycieczkami i wstawiła swój dowód na Insta Story.
Niesamowite jest zawsze to, że w wielu przypadkach ci ćwierćinteligenci wystawiają się sami. Internauci jednak zawsze najlepszymi detektywami! :D
https://x.com/OmzRi/status/1960656566639546797
2
@NeroTFP1 w komentarzach zdjęcie dowodu tej laski, która sama wrzuciła to na swoje insta story xd
Jakaś Turczynka
1
@NeroTFP1 lewą ręką?
1
@Jakchcesz
To jest niesamowite. Odwalasz coś takiego? Pokazujesz dowód w sieci. Prześladujesz kogoś i bijesz? Utrwalasz to filmem, chwalisz się wszystkim i w efekcie policja odnajduje cię w jakieś trzy sekundy. Wrzucasz do sieci skan matury, by ktoś ci rozwiązał? Fotografujesz tez swój pesel. Nie ma przypadków xD
1
@NeroTFP1 Ona posiada obie ręce, a wiec hailuje złą reką. Robi się to prawą według zwyczaju Niemiec z czasów Hitlera.
Według rozporządzenia z 13 lipca 1933 roku nakazano, by osoby pozbawione prawej ręki lub fizycznie niezdolne do jej uniesienia wykonywały niemieckie pozdrowienie ręką lewą. Co ciekawe, podobnie postępować mieli mężczyźni, którzy użyczali prawego ramienia towarzyszącej im kobiecie.
3
@NeroTFP1 @Safrani @Ojciec5tkidzieci
Podobno ta dziewczyna jest głuchoniema.
https://x.com/krulbijedame/status/1960714050339316216
1
@Roobo
No właśnie też na to teraz trafiłem, ale tam znów ktoś napisał, że przestudiował ten wątek i podobno nie ma takiego gestu. No i znów był tekst, że na jej profilu było więcej kontrowersyjnych treści. I to nie pierwszy raz. Ale to już sąd sobie rozstrzygnie.
Niemniej ja bym pewnie takiego gestu nie wykonał w tym miejscu, nawet gdyby oznaczał coś miłego :D