- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
2
Ciekawe jakie było drugie dno z Ten Hagiem bo nie wierzę, że poszło o same wyniki po dwóch kolejkach gdzie w tym okienku Bayer sprzedał chyba z połowę składu w tym prawie wszystkich ważnych i kluczowych zawodników ściągając graczy na ten moment co najmniej o klasę gorszych.
1
@ViscaelBarca2007 Żaden normalny klub nie zwalnia trenera po kilku spotkaniach i słabszych wynikach. Musiało być spięcie z zarządem. Nie widzę innej opcji.
0
@MesQueUnClub_87 no tak, ale to też jest red flag dla mnie jeśli chodzi o trenera również.
0
@ViscaelBarca2007
Przekopiuję mój komentarz
Tam może być jakaś grubsza sprawa. Nie od dziś wiadomo, że ten Hag jest mocno konfliktowym człowiekiem. W samym United miał kosę z wieloma piłkarzami. I jeszcze problem był w tym, że on wszędzie widział błędy, tylko nie w sobie. Nawiązuję do tego słynnego "Gramy najlepszą piłkę w lidze", a wyniki były zgoła inne. To też wypowiedzi w stylu "Gdybyśmy mogli wydawać tyle, co City, też byśmy mieli tyle trofeów" - a potem liczby pokazały, że United wydawało więcej. I to głównie na piłkarzy, których chciał Holender. No i cała ta kosa z Ronaldo. Mam wrażenie, że poprzez ten konflikt z Portugalczykiem on chciał zdobyć szacunek i autorytet wśród szatni, a wyszło na odwrót.
Nie wiemy też, jak wyglądały te rozmowy, ale skoro ten Hag został wezwany na dywanik, a wiemy, jaki ma charakter, no to mogło być grubo. Tym bardziej, że on jeszcze chciał ściągnąć do Leverkusen tych piłkarzy z United xD