- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
7
Warto o tym przypominać, szczególnie teraz, gdy klasa polityczna motywowana przez tłum zaczyna się bawić zapałkami i za chwilę może nas tych benefitów pozbawić.
4
@Aragorn33 nie wiem ile razy trzeba przypominać, że Konfiarze (w tym ja) nie są za tym, by Ukraińców tu nie było, a wręcz przeciwnie. Zapraszamy tych, co chcą budować Polskę i zostawiać tutaj podatki.
Natomiast trzeba prowadzić zdrową politykę migracyjną, kontrolować wszystko + pamiętać, że Polak w Polsce jest Panem i Gospodarzem. To oni muszą się dostosować do nas, a nie my do nich.
Tylko legalna migracja może uratować np. ZUS. Gruntowna reforma oczywiście też...
Przeciwko Ukraińcom z definicji są gaśniczaki od Brauna i tłuki pokroju Berkowicza, ale to nie jest poważny polityk.
4
@Aragorn33 ta, Polskę trzeba będzie usunąć, bo milion Ukraińców wyjedzie xD Jeszcze o tych pielęgniarkach wspomina, co gówno rozumieją po polsku. Ale żeś fajnowarszawiaka wstawił.
0
@michal26 to weź pogadaj z Berkowiczem, Bosakiem czy Ewą, żeby przestali szczuć na Ukraińców, ok? ;p
0
@PatrychoO większość z nich pracuje - więc tak, gdybyś nagle usunął z polskiego rynku te kilkaset tysięcy pracowników, to bylibyśmy w ciemnej.
0
@Aragorn33 od kiedy mówienie prawdy, to szczucie?
Berkowicz - ok. On to jest zwyczajnie cymbał i leci naprawdę tanim populizmem i się łapie na jakieś fejury, czy sam sobie dopowiada (typu kogoś zabiją, to od razu "ciekawe czemu nie podają narodowości sprawcy?!")
Bosak jest bardzo wyważony i ma rację w wielu aspektach.
Ewka pół na pół powiedzmy.
Powiem tak. Ja mam bardzo wielu znajomych Ukraińców. Wspaniali ludzie. Nie chcę, by przez brak polityki migracyjnej, brak własnej tożsamości i zgadzanie się na wszystko jak leci - oni ucierpieli, bo debili po prawej stronie nie brakuje.
Nie wiem, czy rozumiesz o jaki mechanizm mi chodzi.
Akcja powoduje reakcję. Jeśli będziemy obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju, jeśli to nie my będziemy mieli przywileja, jeśli nie bedziemy odpowiednio reagować, to LUDZIE zaczną reagować. I potem będziesz miał wysypy, jak to kibole pobili kogoś, bo ma brodę i śniadą cerę.
NA SZCZĘŚCIE Rząd zaczął reagować. Naród wymusił. Co prawda słownie na razie, ale dobre i to! Więc tutaj Rząd NA PLUS u mnie :)
0
@michal26 Najpierw piszesz o prawdzie, a później lecisz z takim populizmem ;pp
"Akcja powoduje reakcję. Jeśli będziemy obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju, jeśli to nie my będziemy mieli przywileja, jeśli nie bedziemy odpowiednio reagować, to LUDZIE zaczną reagować. I potem będziesz miał wysypy, jak to kibole pobili kogoś, bo ma brodę i śniadą cerę."
Jakie przywileje mają imigranci ukraińscy, których Ty nie masz? ;p
Nie, ludzie nie reagują, nie prześladują i nie wykazują się agresją przez realne problemy. Wykazują się takimi zachowaniami bo Twoi idole polityczni dzień w dzień sieją fejki i zwyczajnie szczują na mniejszości.
Zwyczajnie po straszeniu jedzeniem robaków, zakrętkami od butelek, kosztownym ocieplaniem wszystkich domów na własny koszt, zakazem używania starych aut - teraz wleciał temat straszenia Ukraińcami.
Nie wiem dlaczego inteligentna osoba jak Ty łapie się na te kolejne spiny propagandowe i powtarza ślepo za swoimi politykami ten hejterski spin - ale faktów nie zmienisz. Konfa nie mówi o faktach, a jedynie wzbudza celowo nieuzasadniony strach.