La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

9

Ale to trzeba być podludziem żeby wgl nie mieć oporu opluć innego człowieka.

Jeszcze bohater opluł jakiegoś dziadka co mu sięga do ramion.


konto usunięte

0

@Frimpong Przecież człowiek który 3 razy pogryzł drugiego nie może być zbyt normalny.

10

@Frimpong
Luis Suarez to kapitalny zawodnik, ale pod kątem boiskowego zachowania to totalne dno. Przed całkowitym brakiem sympatii ratuje go to, że grał dla Barcelony i jest najlepszym kumplem Messiego.

Kilkukrotne pogryzienia, wieczne symulki i cwaniakowanie do innych, a teraz plucie - gdyby to wszystko na koncie miał Vinicius, to internet by wybuchł. Przed tym, że Urugwajczyk nie był boiskowym brutalem, ratuje go chyba tylko to, że kładł się przy najmniejszym dotknięciu.

Suarez i Alba to dwóch najbardziej irytujących gości, jacy w ostatnich latach grali w Barcelonie.

konto usunięte

0

@Frimpong oj toc krache miał w gardle co miał zrobić;))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?