La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

1

Holendrzy mieli takich napastników, a najlepszym strzelcem w historii kadry jest Depay. Aż dziwnie to wygląda, z całym szacunkiem, bardzo dobry piłkarz, ale nie klasowy. :)

0

@szymonekk Jeszcze współdzieli to 1 miejsce z Robinem van Persie ale tak, mając przez tyle lat takich jak van Persie, van Nisterlooy, Kluivert czy Huntelaar to aż dziwnie to wygląda, że to Depay za chwilę może być samodzielnym numerem 1 ale to trochę tak jak w reprezentacji Francji - mając Thierry'ego Henry'ego, Davida Trezegueta czy Karima Benzemę (on to też miał karę) najlepszym strzelcem jest Olivier Giroud czyli trochę nieoczywisty piłkarz choć typowy napastnik ale mimo wszystko tutaj za chwilę Kylian Mbappe go wyprzedzi i wszystko wróci do normy.

0

@Stinger_ tak, Francja to dobry przykład, choć jak słusznie zauważyłem, raczej na niedługo. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?