La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

1

Ale się tutaj Włoszki z Turczynkami rżną na ostro. Dwie atakujące czarnoskóre to sypią takie bomby, że to karalne jest. Taka jest różnica między nimi, a Polkami. Nasze są za słabe fizycznie.

40

@VegetaPolska ty świntuchu.

0

@VegetaPolska Akurat Stysiak to ma warunki by przyp.....

2

@takisobiektos może i ma, a klepie tylko tą piłkę jak po pupci. No tak się nie da wygrywać.

10

@VegetaPolska Niech się rżną na ostro jak tylko mogą.Ochy i achy mogą być.

1

@FcPortoFan1999 @VegetaPolska Wy jestescie fanami Włoszek i Turczynek?

1

@mekston ja wolę azjatki

5

@mekston ja jestem fanem Włoszek, jak grałem w Milanie to miałem kilka Włoszek i do dzisiaj je pamiętam a to coś znaczy

3

@Kessie *nie Milan a Inter Warszawa i nie Włoszki na mieszkanki osiedla Warszawa Włochy

@July_6_BcN mieszka na Warszawa Włochy?

4

@mekston ostatnio miałem dziewczyne z Warszawy i przyniosła mi ciepłe piwo, nigdy więcej dziewczyn z Warszawy, tyle
@blakkudium

3

@Kessie @July_6_BcN przyniosla Tobie cieple piwo?

2

@mekston to był powód mojego zerwania z nią

3

@Kessie to dobrze, króciutko

Są rzeczy które wymagaja liberum veto
@Popitek12

3

@Kessie I tak wychlałeś to ciepłe piwsko ze smakiem.

@mekston

3

@blakkudium dopiero potem @Kessie uniósł się honorem i zerwał

0

@mekston jakie Włochy? Ursus-Niedźwiadek.

0

@mekston Chyba tak.

2

@July_6_BcN Niedźwiadek?

@Kessie @JohnKennedy opinie

0

@mekston tak, piękny i Ollie są moimi sąsiadami przez ścianę XD

0

@July_6_BcN Dobrze że nie Włoszki i Turczynki.

0

@FcPortoFan1999 mnie to wszystko jedno tak szczerze xd

0

@July_6_BcN Nawet jeśli się aż tak rżną?

1

@FcPortoFan1999 wtedy muzyka w słuchawkach na full i niech się rżną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?