La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

0

Radio Pogoda uświadamia, jak różnorodna była polska muzyka kiedyś. Krzysiek Krawczyk jako odpowiedź na Presleya (nawet Krzyś nagrał piosenkę o nim), Czerwone Gitary niczym Beatlelsi, Skaldowie w klimacie Beach Boysów, paleta wybitnych damskich wokali od Hani Banaszak przez Sławę Przybylską i Anne Jantar po Ewe Bem, piosenka kabaretowa, girlsbandy jak Alibabki czy dla młodszych Filipinki, jedyni w swoim rodzaju Rynkowski, Mec, Zaucha, Wodecki, inne ciekawe zespoły: VOX czy Czerwono-Czarni, dobre covery europejskich czy amerykańskich hitów (np. "Mały Elf"/"Emanuele"), jazz, pop, rock, poezja śpiewana. I to wszystko były gwiazdy wysokiego formatu. Teraz niestety muzyka Polska, ta popularna, bardzo się spłaszczyła, a jak patrzysz na playlisty popularnych to jakieś marne rapsy czy typowe radiówki...

1

@BorzyKrzys Ale to raczej nie tylko w Polsce. Muzyka ogólnie na świecie przeszła ewolucję, w której głos i autentyczność już nie są priorytetem. Dawniej wystarczyła gitara, mikrofon i talent sam się bronił, a teraz większość roboty wykonuje technologia i jeszcze gołą dupkę trzeba pokazać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?