La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

1

Armirail do Vismy poszedł. Bardzo dobry transfer, dobry czasowiec który w optymalnej formie jest w stanie pojechać w górach. Zwłaszcza Patrząc na to jak Campenaerts który przed powrotem do Vismy był górskim beztalenciem a w tym sezonie szaleje w górach. Seixas traci potencjalnie bardzo dobrego pomocnika. @JohnKennedy

konto usunięte

1

@Popitek12 On trochę stary już, ale na DQ się nada dla Jonasa. Przy swoich gabarytach na płaskim też może pomóc

1

@JohnKennedy Viktorek jeszcze starszy i nigdy nie był nawet w połowie tak mocny w górach jak teraz, ale Armirail może być bezpośrednio zamianą za Benoota(oprócz klasyków ale Tiesj to nie zawodnik na wygrywanie monumentów)

konto usunięte

1

@Popitek12 Emiraty będą żałować że Rafał kończy karierę. DQ który chce faktycznie pracować dla drużyny to ze świecą szukać, pozdro Vine i McNulty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?