La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

1

Jak ktoś nie ma aktualnie Disney+ i chciałby nadrobić produkcje to jest promocja przez pierwsze 3 miesiące za 9,99 zł. Tylko dla nowych i powracających
https://lowcygier.pl/subskrypcje/powrocila-promocja-na-disney-3-miesiace-za-2997-zl-dla-nowych-i-powracajacych-sub/

konto usunięte

0

@mordini123 miałem na rok za 40 zł. Nie wiem jak teraz ale zapamiętałem to jako niezły ściek.

0

@Czyhrynski Jeśli nie jest fanem franczyzy Star Wars czy Marvela to za dużo do wyboru nie ma ale zdarzają się dobre seriale jak Szogun. Raz na jakiś czas można kupić po promocji.

0

@mordini123 Dość często Disney+ wyskakuje z ofertą promocyjną (z których zresztą sam korzystałem). Aż taka posucha w liczbie stałych subskrybentów?

0

@damianex10 Może tak. Sky Showtime też co jakiś czas promocje robią.

0

@mordini123 Ło dzięki, biorę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?