La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

5

niesamowite, to jak bycie mistrzem w szybownictwie (pozdrawiam Kawe)


konto usunięte

4

@draxidox albo bycie mistrzem w kradnięciu rowerów pozdrawiam @Kessie

1

@draxidox w naszym kraju po kopanej to najpopularniejszy sport. Co widać po frekwencji na stadionach.
Szczerze? Jak oglądam mecz kopanej w tv to się nudzę i często siedzę w telefonie. A jak oglądam speedway to jestem kompletnie w innym świecie a telefon w tym czasie dla mnie nie istnieje.

1

@draxidox mimo wszystko żużel ma ogromną oglądalność. Ekstraligę ogląda więcej ludzi od Ekstraklasy.
No takie realia.
Nie ma porównania z szybownictwem.
"Piszczałki" nie lubię. Nie podoba mi się jego zachowanie, etc.
No, ale 6 razy zostać IMŚ (gdzie chłop jeszcze ostatniego słowa nie powiedział), to naprawdę jest wybitne osiągnięcie. Szacun dla niego, bo drugiego takiego mieć nie będziemy.
Totalny dominator.

Oczywiście od 22 roku wszystkie te mistrzostwa mają (dla mnie) mniejszą rangę, bo wyeliminowano SZTUCZNIE największego rywala - Artioma Łagutę.
W dodatku nie ma Emila Sajfudinowa.

Także...Nie umniejsza to może wielce jego karierze, ale lekki niesmak jest.

1

@Criss18Barca Esktraliga jest chętniej oglądana od Ekstraklasy. No, a to już o czymś świadczy. Dodatkowo żużel jest mało wyeksponowany. Nie jest tak powszechnie dostępny, jak np. mecze polskiej kadry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?