La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

2

"Barca z Negreirą i sędziami zniszczyli piękno hiszpańskiego futbolu. Razem z hiszpańskim rządem dalej to robią, naginając prawo, tylko dla Barcy, przy każdej sprawie, kiedy tylko trzeba coś załatwić. Obrzydliwy klub. Obecnie ciągle we władzach Komitetu Arbitrów, jak widać, zasiadają osoby powiązane z układem Barca & Negreira. Straszne. I obrzydliwe. Nie mogą i nie chcą się od tego oderwać, bo nawet teraz w ich rękach siedzi VAR. Układ trwa i niestety ma się dobrze"

Obrzydliwa ta Barcelona

0

@vangoor Z kogo to cytat?

1

2

@Zoker Uniwersum choroszczy z największą liczbą lajków

0

@vangoor skąd to wpis gdzie takie ptasie móżdżki?

0

@vangoor brzmi jak słowa mojego brata sprzed 2 dni.Tak kibic Realu, to jakaś niewytłumaczalna przypadłość wszystkich kibiców tego żałosnego klubu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?