La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

0

To nie jest takie oczywiste, że Lewy teraz będzie w pierwszej 11 stce grać.
Ferran w poprzednim sezonie również miał takie występy, a nawet lepsze, po których wracał na ławę. Dla przykładu BVB, 19 minut i 2 gole, albo Atletico, 23 minuty i 2 gole.

1

@kanver_ Dla mnie oczywiste jest, że to Robert Lewandowski powinien być napastnikiem numerem 1.
Ferran Torres jest ok ale uważam, że głównie jeśli jest zmiennikiem - wtedy daje najwięcej.

konto usunięte

1

@kanver_ Torres jest słabszym napastnikiem od Lewego i zawsze takim będzie.

0

@Stinger_ Jak sobie popatrzysz na jego występy w pierwszym składzie, to też ma niezłe wyniki. Biorąc pod uwagę, że często był rzucany po różnych pozycjach i nie grał regularnie w pierwszej 11 stce. Na pewno jest nieco bardziej kreatywny od Roberta.

Od poprzedniego sezonu wygląda to tak:
- mecze w pierwszym składzie: 22
- gole: 12
- asysty: 6

0

@JohnKennedy Wolałbym, żeby było inaczej, to by nam zaoszczędziło sporo kłopotów.

0

@kanver_ Ja nie mówię, że nie ma dobrych występów tylko wątpię, że da tyle co Robert Lewandowski będąc pierwszym napastnikiem przez cały sezon dlatego uważam, że to Polak dalej powinien być numerem 1 ale oczywiście nie za wszelką cenę tzn. jeśli Robert będzie grał słabo to oczywiście trzeba zrobić zmianę.

0

@kanver_ Dla mnie Ferran to jest dobry rezerwowy wchodzący na już zmęczonego rywala. Natomiast granie nim od pierwszej minuty mija się kompletnie z celem. Póki Lewy jeszcze gra w Barcelonie to powinien być podstawową 9'tką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?