La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

0

Typuję, że ten Levell mistrza zrobi. Niesamowity talent. Zaraz startują na 200m

0

@michal26 hahah zgłoszone, Levell to zwykły wyrobnik o którym każdy zapomni, tak jak Knighton. Tebogo to generacyjny talent, Lyles to goat

0

@Popitek12 Levell to 21 letni chłopak. Najlepsze przed nim. Płynnie bardzo biega. Bednarek, czy Lyles siłowo. Tebogo też ładnie biega. Póki co dzisiaj wygrała siła.
Ja jednak wolę takich biegaczy jak np. Bolt, którzy nie biegali siłowo, tylko technicznie

0

@michal26 Tebogo w jego wieku był mistrzem olimpijskim a w tym roku będzie mistrzem świata w sztafecie. Biega ładniej i ma dużo większy potencjał, a jak nie 200 to pójdzie na 400 i tam też ze swoimi warunkami rozwali, słabszy sezon jedynie ma.

1

@michal26 Bryan Levell zrobił najlepszy wynik w karierze. Zdobył brązowy medal.
Na dziś chyba zrobił wszystko co mógł.
Myślę że za 2 lata jeśli tylko zdrowie pozwoli i będzie ciężko trenował może być już mistrzem świata bo widać w nim ogromny potencjał.

0

@Popitek12 ale ja nie kwestionuje Tebogo wcale.

0

@Stinger_ Noah musi wygrać za 2 lata w wieku 30 i udowodnić kto jest goatem 200

0

@Popitek12 Tylko Usain Bolt może być GOAT-em na 100 i 200 metrów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?