La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

0

Wisła w tym sezonie jak w formie to na pełnej, ale w dołku też na maksa

1

@ViscaelBarca2007 Czyli jak co sezon.Albo wygrać wysoko albo wcale.

1

@ViscaelBarca2007 stawiam kupony na wisłe od meczu z miedzią legnica i jak narazie żaden nie wszedł :/

1

@KRISU77 to chyba warto narazie obstawiać inne zespoły i wydarzenia :D

1

@ViscaelBarca2007 no właśnie nie, bo zwiększa się szansa na wygranie. W końcu wygrają. Zależy jak podszedł finansowo do tego i czy zwiększa stawki. To tak jak bierzesz średnią drużynę na początku sezonu i grasz remisy na nią co tydzień zwiększając stawki, na początku bierzesz sobie np w puli 500 zł i grasz od 20zł zwiększając stawki co tydzień na remis bo jest przebitka ponad 3 na kursie.
To jest dobre jak się gra single ale wiadomo, że grając 10 zdarzeń to lipa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?