La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

1

Wielu się śmieje z nagrody dla Gyokeresa, ale ja powiem, że miło widzieć docenionych piłkarzy z mniejszych lig, niż PL czy La Liga. Zresztą nagroda główna to też spoko reklama dla małej ligi.

0

@Gibbon_FCB no nie wiem. Z strzelanie ogórkom może walczyć o złotego buta, a nie lądować pośród najlepszych na świecie. Większość drużyn, którym strzelał to poziom niższy niż Championship. Oczywiście raczej mała kogo obchodzi to co się dzieje poza czołowymi lokatami i szybko zostanie zapomniane, ale jednak.

0

@ViscaelBarca2007 w Lidze Mistrzów też pokazał Manchesterowi City, gdzie ich miejsce. Według mnie zasłużone i nie mówię tego tylko dlatego, że Mbappe nie wygrał bo jego bardzo lubię jako piłkarza.

0

@ViscaelBarca2007 Przede wszystkim to nagroda dla najlepszego strzelca więc nie szukałabym problemu. Też bym wolał żeby dostał ją ktoś kto grał w mocniejszej lidze ale koniec końców bramek nastrzelał mnóstwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?