- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1071 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1071 Culés
1
Człowiek uczy się całe życie. Przed chwilą dowiedziałem się, że na początku tego wieku istniała zasada srebrnej bramki, która się troszeczkę różniła od tej złotej. Srebrna bramka w dogrywce została zdobyta w meczu Grecja - Czechy na euro 2004
0
@VegetaPolska Milan Baros powinien zostać mistrzem Europy
0
@Eklerek Wtedy Czechy gdyby zostali mistrzami Europy to byłoby świetnie. Mieli mega skład, a ci Grecy, dramat. Jedyny plus, że zabrali złoto Portugalii choć zapewne w tamtych czasach jeszcze nikogo to za bardzo nie interesowało ale historycznie zmienia to bardzo dużo.
0
@Stinger_ czemu to zmienia bardzo dużo?
0
@LambiPL Cristiano Ronaldo miałby 2 ME zamiast 1. Dalej chyba nie muszę tłumaczyć.
0
@Stinger_ Jak na moje to nic by to nie zmieniło czy miałby 1, 2 czy 10, ale ok :P
0
@LambiPL W tamtych czasach zmieniło by to bardzo dużo. Jeśli tego nie widzisz to nie mój problem.
Potem z czasem dawałoby to jeszcze większą przewagę CR nad Leo w trofeach z reprezentacją, a teraz mimo wszystko byłby dużo bliżej bo mieć 2 Euro to więcej niż 1 no ale może po prostu nie wiesz, że jedynka jest mniejsza od dwójki.
0
@Stinger_ To Twój problem, przejmować się takimi pierdołami, ale może poprostu nie wiesz że to tylko piłka nożna i fanatyczne podejście lata normalnym ludziom koło 4 liter :) najlepiej jakby Ronaldo nie istniał i Messi miałby 150 złotych piłek i wszystkie trofea.
0
@LambiPL Problem? To już porozmawiać i wyrazić swojego zdania nie można bo uważasz to za problem?
To widocznie ty go masz skoro aż tak bardzo ci to przeszkadza. Niesamowite.
0
@Stinger_ "Jeśli tego nie widzisz to nie mój problem." To problem czy nie?
0
@LambiPL Niezły wynalazek XD.