La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 676 Culés

1

Nie czaję narzekań czemu Alvarez wybrał Atleti bo ten ruch miał ogrom sensu dla jednej i drugiej strony. Z kadrą i City zdążył wszystko wygrać, ale szczególnie w klubie nie mógł osiągnąć statusu gwiazdy i w najważniejszych spotkaniach musiał ustępować miejsca Haalandowi oraz KDB na którego pozycji nawet częściej występował. W Atleti może szanse na trofea ma mniejsze, ale jak je będzie już zdobywać to będzie na ustach wszystkich jako lider i twarz drużyny jak po ostatnich spotkaniach, a nie w cieniu innych na co liczył. Do tego system jest zbudowany wokół niego gdzie może występować w swojej najlepszej roli czyli podwieszony napastnik/F9. Ani w City, ani u nas czy w Realu by tego samego nie uzyskał nie mówiąc, że przy tak specyficznym profilu rola też musi być odpowiednia i np wrzucenie go na klasyczną 9 mocno by jego potencjał obniżyło. Do tego ma transfer do Hiszpanii na co liczył i trenera rodaka który go uwielbia, a nawet jako gwiazda Atleti mniej nie zarobi niż jako jeden z wielu nawet w większym klubie wbrew pozorom. Tam go ozłocą jak Grieza swego czasu żeby tylko z nimi został na lata i może wyłapać jakiś historyczny kontrakt. Mówienie, że się wkopał transferem do nich przy tym całym kontekście i celach samego zawodnika w momencie odejścia z City jest śmieszne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?