La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

0

Zabrakło Raphinhi i od razu się okazało, że nie ma kto robić liczb w ważnych spotkaniach. To właśnie on nas prowadził w ostatnim sezonie. Fajnie, że Yamal robi 5 udanych dryblingów, ale tu trzeba bramki strzelać.

2

@kanver_ A i tak znajdą się osoby co powiedzą, że Raphinha był słaby, nie ciągnął Barcy i że robił liczby w mało istotnych meczach.
No ale tak to jest jak ktoś ogląda mecze na Flashscore, a za wyznacznik formy/siły danego piłkarza traktuje tylko finał Ligi Mistrzów.

1

@Stinger_ Nawet taki dwumecz z Interem, gdzie Raphinhi faktycznie kiepsko szło, to i tak udało mu się tam zrobić gola i dwie asysty.

2

@Stinger_ żeby napisać, że robił liczby w mało istotnych meczach to naprawdę trzeba być już potężnie uprzedzonym lub mieć pamięć złotej rybki bo w samych spotkaniach z Realem nastukał od cholery liczb nie mówiąc o tych w LM jak Bayern, Benfica, BVB, Inter.

1

@kanver_ Właśnie, był wtedy w gorszej formie. Bardzo żałuję bo z formą z pierwszej części sezonu Barca z Raphinhą po prostu przeszłaby ten Inter ale nawet w gorszej formie robił liczby, ciągnął ten zespół. Niestety, tego nikt nie widzi ale za to wszyscy widzą dwie asysty Dembele z Arsenalem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?