La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

3

To ciekawe. Statystka on ball value wyliczana z algorytmu StatsBomb generalnie ocenia wkład zawodnika w tworzenie lub zapobieganie sytuacjom bramkowym. Każda akcja z piłką (podanie, drybling, prowadzenie, odbiór, przechwyt itp.) zmienia prawdopodobieństwo zdobycia bramki przez daną drużynę w kolejnych sekundach, a OBV mierzy tą wartość dla poszczególnych zawodników.

0

@ViscaelBarca2007 No zjedli nas w drugiej, ale w pierwszej pokazaliśmy, że sufit być może mamy nawet wyżej od nich.

1

@ViscaelBarca2007 Fakt, Enrique jest fantastyczny. Ale mimo wszystko warunki pracy ma niesamowicie sprzyjające. Trzeci sezon w klubie, który potrafi podporządkować się jego wizji, nieograniczone możliwości transferowe, mało wymagająca liga.

My trochę romantyzujemy Barcelonę, bo mamy szczęście do wspaniałych wychowanków.
Ale na papierze, te kluby dzieli przepaść, w kontekście instytucjonalnym i finansowym.

Paryż jest zdecydowanie do ogrania, ale może to zrobić zespół wyrachowany i do bólu skuteczny. Potrafiący dostosować się taktycznie do przeciwnika. Problem w tym, że póki co w Europie takiej drużyny raczej nie ma. Może Atletico w szczycie formy albo Napoli?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?