- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1071 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1071 Culés
1
Kibicuję Barcelonie i myślę, że szanse na wygranie LM są nadal duże, ale mam wrażenie, że w tym roku zobaczymy jednak jakiegoś nieoczywistego zwycięzcę. W sumie po paru latach zwycięstw klubów pokroju Realu, City i PSG to nie byłby najgorszy scenariusz.
2
@Gibbon_FCB Od wielu lat nie ma nieoczywistego zwycięscy i raczej dalej nie będzie.
Można mówić, że Chelsea w 2021 roku to była taka niespodzianka ale czy można mówić o nieoczywistym zwycięzcy? Nie wiem.
Takim prawdziwym nieoczywistym zwycięzcą w 2004 roku było Porto ale wtedy jednak piłka była bardziej wyrównana. Teraz po prostu nie widzę szans dla drużyny tego poziomu na wygranie LM.
0
@Gibbon_FCB PSG to był nieoczywisty zwycięzca :)Przynajmniej dla mnie bo sadzili się co roku od 2012 chyba i zawsze po palcach,najdalej na świerćfinałach kończyli.Wyjatkiem ostatnie dwa lata-półfinał i win w końcu.
1
@Stinger_ Nottingham Forest kiedyś ale to byli lata 79 i 80 bodajże i jeszcze PEMK a nie LM.
2
@Bernard777 Tamtych lat nie mogę pamiętać więc też się nie wypowiadam. Być może wtedy to nie był nieoczywisty zwycięzca.
A co do PSG i tego co napisałeś. Być może nikt ich nie typował tym bardziej po tak słabej fazie ligowej ale po tym jakich mają piłkarzy i ile wydają należało się kiedyś spodziewać ich triumfu w LM. Na pewno nie nazwałbym ich kimś nieoczywistym.
A poza tym pokonałeś ich finał 2020 kiedy to przegrali z Bayernem.
1
@Stinger_ Ok zapomniałem o tym 2020 roku.Ale te czasy covidove to był jeden wielki misz-masz ;)I nie tylko w LM ale i ligach europejskich.Pozdrawiam.