La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

2

Teraz słupek Mikaela Ishaka. Szkoda bo Lech mega naładowany, można tutaj ich nie tylko ograć ale i zgnieść.

1

@Stinger_ To już mógłby być zamknięty mecz na dobrą sprawę.

1

@blakkudium Tak, tutaj spokojnie 4-0 lub nawet 5-0 mogło być.
Mam nadzieję że Lech strzeli szybko po przerwie trzecią żeby przypadkiem nagle jakiś problemów nie było.

1

@Stinger_ Też na to liczę. Zerknąłem na mecze Lecha w LK, to jest potencjał na min. 4 zwycięstwa, a to powinno zapewnić top8.

1

@blakkudium Tak, ja także liczę na TOP 8 minimum. Oczywiście ciężko tutaj wymagać samych zwycięstw ale skoro tak łatwo radzą sobie z Rapidem, moim zdaniem rywalem numer 3 w skali trudności to najtrudniejszego to oczekiwania będą duże.

1

@Stinger_ Rayo będzie ultra ciężkie na wyjeździe. Mainz nie jest w tak dobrej formie, jak w zeszłym sezonie, ale to nadal solidna firma. Jakiekolwiek punkty z nimi, to wynik ponad moje oczekiwania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?