- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 923 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 923 Culés
16
Wspominamy polskie osobowości sceny filmowej:
91 lat temu urodził się Wojciech Pokora - popularny aktor teatralny i filmowy, również pedagog, artysta kabaretowy oraz reżyser teatralny. Zagrał w wielu znanych produkcjach filmowych i serialowych jak, m.in. "Poszukiwany, poszukiwana", "Czterdziestolatek", "Lalka", "Miś", "Alternatywy 4", "C.K. Dezerterzy" czy "Zmiennicy". Był aktorem warszawskich teatrów: Teatru Dramatycznego, Teatru Nowego i Teatru Kwadrat. Występował w spektaklach Teatru Telewizji, a także w kabaretach Owca, Dudek czy w Kabarecie Olgi Lipińskiej. Zmarł 4 lutego 2018 r.
27 lat temu zmarł Jerzy Bińczycki - wybitny aktor filmowy i teatralny. Największe uznanie zdobył rolami Bogumiła Niechcica w serialu "Noce i dnie" i w filmowej wersji oraz kreacją prof. Rafała Wilczura/Antoniego Kosiby w popularnym filmie "Znachor". Zagrał też w takich produkcjach jak, m.in. "Sól ziemi czarnej", "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy", "Magnat" czy "Piłkarski poker". Występował na deskach Starego Teatru w Krakowie. Zmarł 2 października 1998 r.
@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz inne osoby zainteresowane
3
Również dla @MesQueUnClub_87 i @Gary
1
@kubix05 jakbyś mógł, to proszę o oznaczenie.
1
@Safrani nie ma problemu. Tylko czy przy wszystkich ciekawostkach z kalendarium czy jakiś konkretnych?
2
@kubix05 Alternatywy i docent Furman to była brawurowa rola pana Pokory.I to słynne "Napijmy się" w konwersacji a raczej monologu z prezesem spółdzielni mieszkaniowej :D
1
@kubix05 przy wszystkich :)