La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

1

Jagiellonia, Raków i Lech Poznań - wszyscy wygrali w czwartek w Lidze Konferencji i wszyscy wygrywają dzisiaj - w tej kolejce Ekstraklasy. Da się? Da, a więc teraz Legii Warszawa po blamażu w czwartek nie pozostaje nic innego jak ograć Górnik bo inaczej internet i kibice im tego nie "darują".

Mnie osobiście nie zdziwi jeśli Legia dziś nie wygra. Może się mylę ale typuję remis.

0

@Stinger_ Będzie kwas z trenerem Iordanescu jeśli Legia nie wygra z będącym w formie Górnikiem.

0

@FcPortoFan1999 I to jeszcze jaki. Nie chcę być złośliwy ale kibice Legii pisali/mówili, że Legia stawia na Ekstraklasę, a dziś cała czwartkowa zwycięska trójka pokazała, że oni też nie mają zamiaru odpuszczać Ekstraklasy, a jednocześnie nie olali Ligi Konferencji.

0

@Stinger_ Ja nawet zaryzykuję mocniej i powiem że pojawią się głosy o nowym trenerze.Jest to troszkę mecz o posadę i wygrać musi.

1

@Stinger_ no ja liczę na remis, ale życzę Legii samych porażek

0

@FcPortoFan1999 chyba ze bedzie remis a powiedza ze gdyby wyszli topka na LKE to bylaby porazka

0

@mekston Remis to nie wiem czy będzie sukces po tej porażce na Turków.

0

@FcPortoFan1999 ale duzo zalezy od narracji

0

@mekston Remis taki wypuszczony gdzieś w końcówce spowoduje kwas..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?